O nás

Profil společnosti

Havarijní služba / elektroinstalace

Provádíme služby v oblasti realizace elektromontážních prací od zhotovení projektu, zpracování variantních technických řešení přes realizaci díla až po zabezpečení servisu.

Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Proto když se stane nějaká nehoda, je potřeba rychle najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit.

Není ve Vašem okolí nikdo, kdo poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu? Obraťte se na naši firmu! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat.

Věříme, že je vždy možné dělat věci lépe, snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí.

Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně.

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme. Uvidíte, že budete s naším zásahem spokojeni, a to jak co se týče rychlosti provedení, tak kvality odvedené práce.

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné úrazy. Využijte proto našich schopností a dovedností u elektroinstalací většího i menšího rozsahu! 

S výsledkem budete jistě spokojeni.

Accolades

Máte dotaz?

Napište ještě dnes

Reference

Požádejte o cenovou nabídku ještě dnes

Spojte se s námi

Adresa:

Heroltice 132

Hoštice-Heroltice

682 01

Email :

info@elmatmont.cz

Phone :

+420 739 570 830
+420 517 332 044